Catalogusnummer: 2452
Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,

beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte rotsformatie

h. 80 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 3.500
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000