Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,
beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte rotsformatie
Taxatie: € 3.000 - € 3.500
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000