Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,
met geschulpte rand, gedecoreerd met galante koppels in een landschap (randrestauraties)
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500