Catalogusnummer: 2510
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,

met geschulpte rand, gedecoreerd met galante koppels in een landschap (randrestauraties)

diam. 39,5 cm

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500