Catalogusnummer: 2507
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,

elke gedecoreerd met twee leeuwen die een schild flankeren (een gebroken en gerestaureerd, chips en beschadigingen)

h. 32 cm

Taxatie: € 900 - € 1.100
Hamerprijs: