Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,
elke gedecoreerd met twee leeuwen die een schild flankeren (een gebroken en gerestaureerd, chips en beschadigingen)
Taxatie: € 900 - € 1.100
Hamerprijs: