7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;
Kustgezicht / Rivierlandschap
tweemaal doek, 31 x 43 cm.
Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000
Overboden