Frankrijk, ivoren Corpus Christi, 19e eeuw;
met fraai gestoken details. Op beklede plank
l. 37 cm., plank 51 x 40 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050