Toegeschreven aan Gerrit Lundens (1622-1683)
Vrolijk gezelschap in een interieur
paneel, ongesign., herkomst: Kunsthandel Waterman, Amsterdam, aangekocht in 1979, 21 x 27 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500