1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0043081675
Catalogusnummer: 4844
Frans Lebret (1820-1909)

Drie olieverfstudies van een kalf

driemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst, één gesign. r.o., één gesign. met atelierstempel, één ongesign., 17 x 20 cm. en 20 x 25 cm.

Taxatie: € 200 - 300
Hamerprijs:

Totale kosten: €