Catalogusnummer: 4931
Gesigneerd J.H. van Mastenbroek

Gezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap

paneel, niet ingelijst, 10 x 18,5 cm. en paneel, 20 x 20 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300