Gesigneerd J.H. van Mastenbroek
Gezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap
paneel, niet ingelijst, 10 x 18,5 cm. en paneel, 20 x 20 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300