5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4855
update-catalogue
Lucas van Leyden (1494-1533)

De bekering van Paulus

gravure, 1509, gesign. in de plaat, 29 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 600 - € 900
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden