1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973264
Catalogusnummer: 4855
Lucas van Leyden (1494-1533)

De bekering van Paulus

gravure, 1509, gesign. in de plaat, 29 x 40 cm.

Taxatie: € 600 - 900
Hamerprijs:

Totale kosten: €