020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4855
Lucas van Leyden (1494-1533)
De bekering van Paulus
gravure, 1509, gesign. in de plaat, 29 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 600 - € 900
:
Hamerprijs:
Overboden