6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Diverse litho's en zeefdrukken, 20e eeuw,
w.b. Jan Cremer, Jan Sierhuis en Armando.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460