Jan Rijlaarsdam (1911-2007)
Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam
houtskool en aquarel, gesign. l.o., 20 x 25 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320