Catalogusnummer: 4902
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam

houtskool en aquarel, gesign. l.o., 20 x 25 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320