5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Zittend naakt in geometrische zetel
houtsnede, gesign. r.o., 1920, Van Es H 092, 20 x 10 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Overboden