5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4873
update-catalogue
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Profiel met masker

houtsnede, gesign. r.o. en gesign. m.l., Van Es H 011, 18 x 12 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950

Hamerprijs: € 950

outbid-warning
Overboden