5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Lezen (Liggend naakt, een boek lezend)
houtsnede, gesign. r.b., Van Es H 038, 20 x 41 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725
Overboden