Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie met Siamese tweeling
ets, gesign. r.o., Van Es D 096, 15 x 24 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150