020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4934
Willem Noordijk (1887-1970)
Polderlandschap
board, gesign. l.o., 21 x 31 cm.
[1]
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100
Overboden