10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
John Raedecker (1885-1956), bronzen buste, 'Meisjeskop', 1926-1927.
Portret van een meisje. Gemonnogrammeerd JR. Op bronzen sokkel, gemerkt bronsgieterij Plastiek Bloemendaal. Ref. Ype Koopmans, 'John Raedecker, De Droom van het Levende Beeld', pagina 316, nr. 1a-94.
h. 16,5 cm., h. incl. sokkel 25 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000