Catalogusnummer: 4555
Willem de Zwart (1862-1931)
Stilleven met rozen
aquarel, gesign. r.o., 25 x 37 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700
Hamerprijs:
€ 700