Henri van Daalhoff (1867-1953)
Moeder en kind voor een huis in de sneeuw
houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 80 x 62 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100