5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4907
update-catalogue
Henri van Daalhoff (1867-1953)

Vrouw met kippen in een tuin

paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden