5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Vrouw bij een poort (volgens annotatie op de achterzijde Samuel de Zee's hof te Leiden)
board, gesign. r.o., 41 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Overboden