5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Meisje met bloemen in een tuin
paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden