Gesigneerd D.K. Kok, 1768
Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag
paneel, gesign. r.o., 20 x 25 cm.
Taxatie: € 3.500 - € 4.500
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000