Catalogusnummer: 4540
Gesigneerd D.K. Kok, 1768

Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag

paneel, gesign. r.o., 20 x 25 cm.

Taxatie: € 3.500 - € 4.500
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000