020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4528
Pieter Gerardus van Os (1776-1839)
In de stal
paneel, gesign. l.o., 9 x 12 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750
Hamerprijs:
€ 750
Overboden