7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4528
update-catalogue
Pieter Gerardus van Os (1776-1839)

In de stal

paneel, gesign. l.o., 9 x 12 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750

outbid-warning
Overboden