Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)
Gezicht op Noorden. Herkomst: Christie's Amsterdam, 27 april 1999, lot nr. 122 voor 13.000 gld.
doek, gesign. r.o., 65 x 85 cm., Herkomst: Christie's Amsterdam, 27 april 1999, lot nr. 122 voor 13.000 gld.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000