7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Rudolf Jurriaan Stephanus Haak (1862-1897)
doek, gesign. r.o., 100 x 150 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220