020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4516A
Hollandse school, 17e eeuw
Figuren op een pad in een heuvellandschap
paneel, 20 x 24,5 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950
Hamerprijs:
€ 950
Overboden