Catalogusnummer: 4806
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw
Schepen op een rivier
doek, 35 x 43 cm.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100