1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0021838373
Catalogusnummer: 4806
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw

Schepen op een rivier

doek, 35 x 43 cm.

Taxatie: € 50 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €