Mogelijk van de hand van Johan Hendrik Weissenbruch
Man te paard op een pad langs een vaart bij molens
aquarel, gesign. r.o., 30 x 45 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80