1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0025214375
Catalogusnummer: 4835
Mogelijk van de hand van Johan Hendrik Weissenbruch

Man te paard op een pad langs een vaart bij molens

aquarel, gesign. r.o., 30 x 45 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €