10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2608
Chris Lanooy, vaas,
met rood iriserend glazuur, gemerkt aan onderzijde
h. 17,5 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220