10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2608
Chris Lanooy, vaas,

met rood iriserend glazuur, gemerkt aan onderzijde

h. 17,5 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220