14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1700-1779 - Serviezen, serviesgoed en kristal
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,
met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20