12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3230-3284 - Asian artifacts (Persian - South East Asian)
India, Mewar, miniatuur, 19e eeuw,
met voorstelling van Maharana Pratap Singh met wapenuitrusting, gezeten op paard. Herkomst Henk Kouw, Amsterdam.
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120