12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3230-3284 - Aziatica (Perzië - Zuidoost Azië)
Catalogusnummer: 3280
India, Mewar, miniatuur, 19e eeuw,

met voorstelling van Maharana Pratap Singh met wapenuitrusting, gezeten op paard. Herkomst Henk Kouw, Amsterdam.

30 x 20 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120