14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Twee glas in lood ruiten, 19e eeuw in Gotische stijl
met gebrandschilderde voorstelling van Madonna met kind/Edelvrouw met heraldisch wapen (grootste enkele ruiten beschadigd)
42 x 22 cm. en 42 x 32 cm.
Uit de collectie van een heer van stand
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260