1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4531
Catalogusnummer: 4818
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)

Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis

potlood, inkt en aquarel

25 x 35 cm.

gesign. l.o.

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €