5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4963
update-catalogue
Cor van Loenen (geb. 1943)

Landschap met bomen bij een pad

doek

67 x 60 cm.

gesign. l.o.

1

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden