020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4963
Cor van Loenen (geb. 1943)
Landschap met bomen bij een pad
doek
67 x 60 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240
Overboden