5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)
Portret van een heer / Portret van een dame
tweemaal pastel, gesign. r.o., 23-8-1778, genummerd 419 en 420, litt.: The world of interiors, october 1998, p. 233-235
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Overboden