1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4800
Catalogusnummer: 4800
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)

Portret van een heer / Portret van een dame

tweemaal pastel, gesign. r.o., 23-8-1778, genummerd 419 en 420, litt.: The world of interiors, october 1998, p. 233-235

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €