1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973360
Catalogusnummer: 4854
Diverse schilderijen en tekeningen, 19e en 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €