1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973361
Catalogusnummer: 4850
Erich Schütz (ca. 1920-1930)

Harem scène

inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o. (papier bij signatuur beschadigd), 33 x 28 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €