Catalogusnummer: 4850
Erich Schütz (ca. 1920-1930)

Harem scène

inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o. (papier bij signatuur beschadigd), 33 x 28 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: