Catalogusnummer: 2853
China, famille rose 'Wu Shuang Pu' theeservies, 19e eeuw,

gedecoreerd met figuren uit de 'Wu Shuang Pu', het 'Boek van Ongeëvenaarde Helden', titels en inscripties, bestaande uit een theepot en deksel, zes theekommen en deksels en vijf schotels, een deksel en een schotel met chips en haarlijn

h. 11,5 cm

[12]

China, famille rise 'Wu Shuang Pu' tea service, 19th century, decorated with figures from the 'Wu Shuang Pu', the 'Book of Peerless Heroes', titles and inscriptions, comprising a teapot and cover, six teabowls and covers and five saucers, a cover and a saucer with chips and hairline

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000

Hamerprijs: € 6.000