Emilie Schmäck-Stregen (1817-1886)
Kinderen spelend met een poes
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1841, 71 x 91 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440