5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
houtskool, gemonogrammeerd r.o., 40 x 48 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Overboden