020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4553
Euphémie Muraton (1840-1914)
Portret van een hond
doek, gesign. r.o., 47 x 38 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Hamerprijs:
€ 380
Overboden