Catalogusnummer: 2481
Rusland, ikoon, 18e eeuw,

Moeder Gods Hodygitria, op verguld fond, geflankeerd door twee heiligen

35 x 30 cm.

Taxatie: € 700 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800