12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, twee schilderingen op mergpapier, 19e eeuw,
de een met een afbeelding van een wevende vrouw, de ander van een man met staf en kalebas, in passepartout en ingelijst (herstellingen en verkleuringen)
h. 9 x b. 6,5 cm (excl. lijst)
China, two pith paper paintings, one depicting a weaving woman, the other a man with staff and double gourd, in passepartout and framed (repairs and discolourations)
Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20