Catalogusnummer: 4923
Lou Loeber (1894-1983)
Zonnebloemen
litho, gesign. l.o., 30 x 30 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200