Catalogusnummer: 4923
Lou Loeber (1894-1983)

Zonnebloemen

litho, gesign. l.o., 30 x 30 cm.

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200