Dirk Koning (1888-1978)
Zonder titel. Hierbij affiche van het Rode Kruis uit 1928.
zeefdruk, niet ingelijst, gesign. r.o., 258/500, 40 x 30 cm. en affiche, 110 x 80 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80